CZWARTEK 13 maja 2021r. godz. 18.00 – świadectwo wiary Wojciech i Agnieszka Amaro

Podczas najbliższej modlitwy o nawrócenie dzieci i młodzieży za przyczyną bł. Honorata 13 maja w czwartek będzie z nami małżeństwo Wojciecha i Agnieszki Amaro. Po Mszy św. podzielą się z nami świadectwem swojego przywrócenia do wiary. Wojciech Amaro był jurorem w programie Top Chef. Różaniec i Msza św. będą transmitowane na kanale youtube: www.youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured, natomiast świadectwa będzie można wysłuchać tylko w kościele. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub podać na stronie parafialnej przez skrzynkę intencji.