młodzież z Fundacji im. Heleny Kmieć

W niedzielę 22 sierpnia gościliśmy w naszej parafii młodzież z Fundacji im. Heleny Kmieć – młodej świeckiej misjonarki, która została zamordowana na misjach w Boliwii. Przed kościołem możemy do piątku 3 września włącznie obejrzeć wystawę ukazującą życie Heleny Kmieć i działalność Fundacji jej imienia. Każdego dnia po Mszy św. do piątku można kupić bardzo ciekawe książki, kawę i inne przedmioty z krajów misyjnych. Dochód przeznaczony jest na działalność Fundacji. Więcej tutaj: helenakmiec.pl. Zdjęcia na fb: www.facebook.com/ParafiaChrosla/ Tak piszą o wystawie organizatorzy: „Opowiada o życiu i działalności śp. Heleny Kmieć, która w obecnych czasach jest inspiracją do tego aby aktywnie działać społecznie i “robić dobro”. Wystawa promuje dobre idee i inspiruje do zmiany swojego życia w duchu osoby śp. Helenki. Jest Ona osobą, którą ze względu na jej piękne życie warto promować dalej i szerzej.