-Jutro dzień imienin naszego Ordynariusza Apa Henryka –starajmy się pamiętać o naszym Pasterzu w modlitwie.

-Przypominamy że msze święte w okresie lipca i sierpnia w niedziele :8.00;9.30;11.00. Są wolne intencje w tym tygodniu. Proszę sprawdzić na stronie Parafii.

-Zachęcamy do lektury tygodników katolickich: W Idziemy-Bojkot bełkotu- wyjaśnienie czemu aktor Marek Cichucki odmówił czytania w teatrze bluźnierczych i bełkotliwych tekstów;W Gościu- Każdy może błogosławić-swoich bliskich ,sąsiadów, również wrogów .Tekst o wielkiej sile błogosławieństwa

– Świątynię do liturgii przygotowały: Grażyna Jackiewicz, Teresa Słodownik,Hanna Krawczyk,Hanna Bogucka Jolanta Glinka Joanna Bakuła.   Za sprzątanie i ofiarę na kwiaty dziękujemy.

– Ofiary na potrzeby Parafii złożyły kolejne rodziny: . Za dary serca –dziękujemy.

-Przypomnienie  informacji sprzed tygodnia  -nasza Parafia ma stronę w Internecie. Na początek jest dość skromna –mamy nadzieję że będzie się rozwijać. Adres    www.diecezja.waw.pl/chrosla/