Bieżące sprawy

————————————————————————————————–
Publikujemy informacje dotyczące możliwości udzielenia pomocy na rzecz Ukrainy na terenie diecezji warszawsko-praskiej.

—————————————————————————————

Ciekawy film o spowiedzi. Tylko 17 minut, a pokazuje, jak spowiedź może odmienić życie. Za darmo do obejrzenia.
——————————————————————————————-
Wiele ciekawych informacji i materiałów o bł. Honoracie Koźmińskim patronie naszej parafii tutaj: strona o bł. Honoracie Koźmińskim
————————————————————————————-

Raz w miesiącu w pierwszą niedzielę miesiąca będzie wyświetlany w kościele film o godz. 17.00.   ZAPRASZAMY.

——————————————————————————-

MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚW. W NASZYM KOŚCIELE

Sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, abyśmy nie mogli przyjść do spowiedzi i Komunii św. Te sakramenty odnawiają naszą więź z Bogiem. Dbamy o zdrowie fizyczne, ale jeszcze bardziej powinniśmy dbać o naszą duszę. Odnajdźmy w naszym sercu pragnienie Boga.

Jeżeli nie możemy być na Mszy św. w niedzielę, to możemy przyjść w dzień powszedni. Jest mniej osób i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa możemy przystąpić do spowiedzi, uczestniczyć we Mszy św. i przyjąć Jezusa w Eucharystii.
Spowiedź w dni powszednie i w niedziele jest 30 minut przed Mszą św.

————————————————————————-