Bieżące sprawy

Piękna wystawa w Zamku Królewskim w Warszawie z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II. Tylko do 13 czerwca 2021r. Można obejrzeć na żywo, lub wirtualnie na stronie Zamku Królewskiego. Ciekawe omówienie wystawy i wykłady towarzyszące.
Krótkie omówienie wystawy tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DID_KDBAGGA
—————————————————————————————-
Konferencja ks. Krzysztofa Wonsa SDS, wygłoszona 22 maja 2021 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach podczas czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego: “Kościół Pięćdziesiątnicy”.
—————————————————————————————-
Homilia ks. Krzysztofa Wonsa SDS, z czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w nocy z 22 na 23 maja 2021 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.
—————————————————————————————————

Raz w miesiącu w pierwszą niedzielę miesiąca będzie wyświetlany w kościele film. W niedzielę 6 czerwca o godz. 18.00 będziemy mogli obejrzeć film „Najświętsze Serce” – o znaczeniu Serca Jezusa dla konkretnych osób, rodzin i całego świata. Więcej tutaj: najswietsze-serce.

Film ten będzie również wyświetlony w Boże Ciało w czwartek 3 czerwca 2021r. o godz. 16.30.

ZAPRASZAMY.

W Roku św. Józefa zachęcamy do wysłuchania audiobooka: Jan Dobraczyński, Cień Ojca, piękna opowieść o św. Józefie: Cień Ojca – audiobook

PLAN  POSŁUG  LITURGICZNYCH:  2021

————————————————————————————————

——————————————————————————-

MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚW. W NASZYM KOŚCIELE

Sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, abyśmy nie mogli przyjść do spowiedzi i Komunii św. Te sakramenty odnawiają naszą więź z Bogiem. Dbamy o zdrowie fizyczne, ale jeszcze bardziej powinniśmy dbać o naszą duszę. Odnajdźmy w naszym sercu pragnienie Boga.

Jeżeli nie możemy być na Mszy św. w niedzielę, to możemy przyjść w dzień powszedni. Jest mniej osób i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa możemy przystąpić do spowiedzi, uczestniczyć we Mszy św. i przyjąć Jezusa w Eucharystii.
Spowiedź w dni powszednie i w niedziele jest 30 minut przed Mszą św.

————————————————————————-