Film “Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” – 26.09 i 03.10.2021r. o godz. 15.30

Film biograficzny “Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” będzie wyświetlony w Kinie Muza w Mińsku Mazowieckim w dniu 26 września oraz 3 października.
Seanse rozpoczną się o godzinie 15:30.
Film ukazuje nieznane losy wojenne Stefana Wyszyńskiego, zanim stał się Kardynałem i Prymasem 1000-lecia. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania. „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” to opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?”.
Link do strony, gdzie zawarte są informacje o filmie:
http://www.kinoswiatedukacji.pl/filmy/wyszyski-zemsta-czy-przebaczenie