“NIEPLANOWANE” – FILM, KTÓRY TRZEBA OBEJRZEĆ.

Film ten będzie wyświetlony w Kinie Muza w Mińsku Maz. ul. Jana Pawła II 23 w niedzielę 24 listopada o godz. 13.00.

Od 1 listopada jest wyświetlany w kinach film „Nieplanowane”. Więcej informacji tutaj: http://www.rafaelfilm.pl/nieplanowane/ . Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane.  abp J. Naumann

  • Jako jedna z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej Planned Parenthood w USA Abby Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze. „Nieplanowane” opowiada o najbardziej kontrowersyjnym i polaryzującym społeczeństwo temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej w USA. To najważniejszy film w tym sporze światopoglądowym, także dlatego, że pokazuje dramatyczną przemianę kobiety, która od wewnątrz tworzyła Planned Parenthood. Wobec jej historii nikt nie pozostanie obojętny, bez względu na to, po której stronie barykady się znajduje.

Dlaczego warto obejrzeć ten film: