Ogłoszenia 1 luty IV Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 11.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu.

– Jutro 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego nazywane też  świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte – z błogosławieństwem  świec o g.9.00 i 18.00. Ten dzień jest poświęcony życiu konsekrowanemu w kościele- modlimy się za zakony klauzurowe  i wspieramy je ofiarami.

– We wtorek 3 II o g.19.00 rozpoczniemy kurs przedmałżeński.

-W środę  o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

– Spotkanie kandydatów do bierzmowania; dziewcząt  jutro po mszy wieczornej ;w sobotę 7 II chłopców– grupa I 10.00 grupa II 11.30

-W pierwszy piątek miesiąca od 9.00 odwiedzę chorych z sakramentami. Od 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu –zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty od 17.00-do 18.00

– Spotkanie rodziców dzieci klasy III przełożone jest z 10 II na 15 II – po mszy o 11.00

– Jeśli ktoś chciałby zaprosić na kolędę –można zgłosić rodzinę na piątek po mszy wieczornej

– Zapraszamy do lektury: W Gościu- Wstąp do nas umrzeć – o rozeznawaniu powołania i odczytywaniu znaków od Pana Boga –o. Krzysztof Pałys; W Idziemy –Dziewictwo konsekrowane-o tych które znalazły w życiu najlepszego Oblubieńca i .najlepszą teściową.

– Dziękujemy p. Zbigniewowi Bąk, braciom Kozłowskim Grzegorzowi Markowi Bartkowi oraz Mateuszowi Miszczak za pracę usunięcia dekoracji.

-Świątynię do liturgii przygotowali; Krystian  Magdalena Kapusta oraz Iwona  Paweł Kapusta. Dziękujemy za sprzątanie, odśnieżanie oraz ofiarę na ogrzewanie.