Ogłoszenia 11 września 2016 XXIV Niedziela Zwykła

– W środę święto Podwyższenia Krzyża świętego – msza święta o 18.00 . Postarajmy się zadbać o krzyże przydrożne – o ich otoczenie.

– W środę o 16.30 próba scholi dziecięcej – zapraszamy  też inne dzieci do chwalenia Pana Boga śpiewem. Po mszy -próba scholi starszej- mam nadzieję ,że dołączą nowe osoby ,obdarzone  talentem ,by w liturgii  wyśpiewywać chwałę Boga.

– W sobotę o 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów- zapraszamy też chłopców , młodzieńców do grona ministrantów.

– Informacja dla pielgrzymów  do Gniezna i Poznania, którzy zamówili mszę świętą- msza święta zostanie odprawiona 1 X o godzinie 16.30

– Zapowiedzi : Marcin Michalski kaw. par. Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu i Magda Kuszpit panna par. tut.; Paweł Zagórski kawaler par. tut. i Ewelina Zofia Jarzębowska panna par. św. Mateusza ap. w Pabianicach

– W tygodnikach polecam: Gościu- o tym , że Opatrzność Boża może działać i przez ateistów; w Idziemy – o bezpłatnych lekach -wyjaśnienie dla kogo?

– Dziękujemy za ofiary na posadzkę

– Świątynie do liturgii przygotowały: Małgorzata Kąkol , Helena Książek . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. Dziękujemy również przygotowującym świątynię w poprzednim tygodniu: Genowefie Michałowi Kuźma  i Krystynie Smuga.

– Za tydzień od 14.00 na ternie OSP w Rudzie organizowana jest Gala Ziemniaczana . Zapraszają Rada Rodziców , Dyrekcja i Pracownicy szkoły . Szczegółowy program na tablicy ogloszeń.

Dzień    Intencje   13- 19 września

13 IX /wt/ 18.00  +  Wincentego Wiktorię Stanisława Eugeniusza Smolaków