Ogłoszenia 12 czerwca 2016 XI Niedziela Zwykła

– Jutro przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy – w naszej parafii  macierzystej w Mińsku odpust.

– We wtorek o 19.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych mających w najbliższym czasie i w  wakacje przynieść dzieci do chrztu.

– Kandydatki do bierzmowania spotkanie w piątek o 19.00 -kandydaci – w sobotę o 10.00 na boisku

– Młodzież pragnąca wyjechać do Krakowa na ŚDM -proszona jest o wpłacenie 50 zł w formie zaliczki. Proponuję uczestnictwo w spotkaniu młodzieży  30 i 31 lipca.

– W sobotę o 16.00 obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów

– W poniedziałek 20 czerwca chcemy rozpocząć kładzenie podłogowego ogrzewania . Bardzo proszę o pomoc tego dnia 10 mężczyzn od godziny 8.00 – w przeniesieniu wyposażenia kościoła- ławek  konfesjonałów. Potrzeba jakiegoś środka transportu- ciągnik z przyczepą , samochód. Proszę o zgłaszanie się do mnie. Msze święte  od przyszłego poniedziałku w dni powszednie i w niedziele odprawiane będą w salce na plebanii.

-Zapowiedzi: Paweł   ;Marcin Makos kaw. par. tut. i Aldona Maria Roczek panna par. M. B. Fatimskiej w Mistowie

– Zachęcam do lektury tygodników: W Idziemy – Bóg jest wszędzie- wywiad z Aktorem Radosławem Pazurą;  W Gościu-o tym jak powstaje miasteczko w Brzegach – mające przyjąć młodzież  podczas ŚDM.

–  Świątynię do liturgii przygotowali: Małgorzata Serafin , Iwona Henryk Chodniewicz Beata Oleksińska , Józef Czajka . Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.

Dzień    Intencje  14- 20 czerwca

14VI /wt/ 18.00  +  Stanisława Marię Napiórkowskich Wiesławę Piotrowską