Ogłoszenia 12 listopada XXXII Niedziela Zwykła

– W zakrystii możemy odbierać filmy DVD  z peregrynacji  obrazu Matki Bożej ,

— Na stoliku za ławkami możemy wpisując się dołączyć  do tworzonych kół różańcowych: drużyny męskiej ; rodziców kandydatów do bierzmowania rodzeństwa oraz .koła będącego votum wdzięczności za peregrynację kopii jasnogórskiej.

– W poniedziałek i środę kancelaria nieczynna -wszelkie sprawy możemy zgłaszać po mszy świętej.

• W przyszłą niedzielę 19 XI o 9.00 msza w intencjach pielgrzymów do Gietrzwałdu

– Za tydzień podczas mszy o 11,00 obchodzić będziemy święto naszej parafialnej służby liturgicznej czyli ministrantów i obu schol. Będziemy się modlić za schole i ministrantów , którzy odnowią podczas mszy swe przyrzeczenia ,by radośnie  i  gorliwe  służyć Chrystusowi . Otrzymają błogosławieństwo . Po mszy świętej  poczęstunek na plebanii dla nich oraz bliskich. Dziś po każdej mszy spotkanie dla nich i rodziców. Dla ministrantów i scholi organizujemy wyjazd w pierwszym tygodniu ferii . Zapisy i informacje u Pani organistki.

– W lutym od 16-18 będę współprowadził  w Sulejówku skupienie dla rodzin – można uczestniczyć z dziećmi . Niektórzy otrzymali już kartki z zaproszeniem – są też wyłożone na stoliku za ławkami- proszę o jak najszybsze zgłaszanie uczestnictwa wg. podanych wskazówek – liczba miejsc ograniczona .

– Świątynię do liturgii przygotowali: Agnieszka Gańko, Marek Kozłowski Ewa Zagórska, Adela Kruszewska, Alicja Bakuła , Henryka Makos . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy :  z Wrzosowej 24, 25, 26. 27, 28. W przyszłym z Wrzosowej 30, 30 a 29, 31,32.

– Dziękujemy za złożone ofiary od rodzin na inwestycje.

– Zachęcam dom lektury tygodników : Gościa i idziemy.

-W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Heleny Gołębiewskiej – módlmy się za nią polecając wstawiennictwu Maryi.

Dzień          Intencje              14-20 listopada

14 XI /wt/   18.00 dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Haliny Domańskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże
   15 XI /śr/

18.00 + Jadwigę Karwowską