Ogłoszenia 14 grudnia III Niedziela Adwentu

– Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe . Jutro i we wtorek msze święte z naukami rekolekcyjnymi : o 9.00; 16.00 dla dzieci; 17.30 dorośli młodzież; 19.00 dla wracających później z pracy. Możliwość spowiedzi 15-20 min. przed mszą. Nie odkładajmy spowiedzi na potem – niech pojednanie z Bogiem i bliźnimi będą owocem nawrócenia naszych serc.

– W pon. roraty w czasie rekolekcji o 16.00 w śr. Sb. msze ku czci N. Maryi Panny o g.7.00 .w pozostałe dni o 18.00 .Są wolne intencje  w tym roku – w rekolekcje o 9.00 i 16.00 – w święta . Możemy również zamawiać na 2015 rok.

– U Pań z Caritas możemy nabyć świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom –również sianko. Dziękujemy wszystkim którzy nabywając je spełniają czyn miłosierdzia

– Opłatek na wigilijny stół dziś i w rekolekcje można nabyć w zakrystii

-Zachęcamy do lektury tygodników : Idziemy i Gościa niedzielnego.

–  Dziękujemy za ofiary na realizację projektu prezbiterium

– świątynię do liturgii przygotowały: .Sławomir Gawin, Halina Domańska Aldona Wiola Książek Michał Hnatyszak . Za sprzątanie świątyni dziękujemy.

– 6 stycznia w domu kultury w Chrośli odbędzie się IV gminny przegląd kolęd i pastorałek „ Wesoła nowina” Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i stronie gminy.

– Wczoraj pożegnaliśmy śp. Danutę Wawer –polećmy ją Bożemu  Miłosierdziu.