Ogłoszenia 15 czerwca Niedziela Trójcy Przenajświętszej

1.Dziś po mszy o 11.00 w salce na plebani spotkanie z  rodzicami którzy zainicjowali  akcję – Stop seksualizacji naszych dzieci. Zapraszamy rodziców , wychowawców którym bliska jest troska o dobro dzieci.

2.W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze o 8.00 i 11.00 . Po mszy o 11.00 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy by wyznać wiarę w Syna Bożego ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Za udział w śpiewie hymnu Przed tak wielkim sakramentem można uzyskać odpust zupełny. Wszyscy czujmy się zaproszeni :dzieci szczególnie rocznicowe  młodzież ministranci , dziewczynki sypiące kwiaty, dorośli. We wtorek po mszy próba sypania kwiatków i odprawa ministrantów. Po uroczystości przeżywać będziemy oktawę  Bożego Ciała – czyli do przyszłego czwartku będą procesje po mszy wieczornej.

3.W przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie można wspomóc poprzez ofiary niepełnosprawne dzieci ze stowarzyszenia „Możesz więcej „.Zebrane środki będą przekazane na rehabilitację oraz wyposażenie nowopowstałej szkoły w Nowym Zglechowie do potrzeb niepełnosprawnych dzieci.

4.Rodzice  ministrantów i scholi wyjeżdżających w góry proszę do pon. o dostarczenie zgody

5.Przypominam kandydatom do bierzmowania- oczekuję na was w  godzinach kancelarii.

6.W tygodnikach :Gościu –Jak brzmi „Deklaracja wiary” i dlaczego ją podpisało kilka tysięcy lekarzy? ;Idziemy- Siostra Cristina- komentarz ks. Dariusza Kowalczyka o katolickiej zakonnicy która wygrała konkurs na najlepszy głos w Italii

7.Świątynię do liturgii przygotowali:Janina Bakuła,Joanna Głuchowska Cecylia Zbigniew Bąk Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.

8.Serdeczne podziękowanie składamy osobom i rodzinom które złożyły ofiary na inwestycje parafialne.