Ogłoszenia 17 kwietnia IV Niedziela Wielkanocna

– Dziś po mszy świętej o 11.00 ostatnia konferencja dla rodziców dzieci III klasy.

– W tym tygodniu zmianie ulegają godziny mszy świętych . W pon. wt; śr. o 19.00 ;czw. 7.00 pt; i sob. 17.00.Przepraszam i proszę o zapoznanie się szczególnie przez tych , którzy zamówili intencje.

— Ze stolika za ławkami możemy nabyć animowany  film  o Eucharystii “Największy z cudów” Film powstał na podstawie przeżyć kolumbijskiej mistyczki Cataliny Rivas i może być pomocą w odkrywaniu mszy świętej zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dziękuję za dowolną ofiarę

— Zachęcam do nabywania tygodników- W Gościu- chrzest Mieszka I wpłynął na dzieje Polski a jemu otwarł drogę do nieba – różnie się pisze , mówi o tej postaci – warto sięgnąć do artykułu: W Idziemy- . Henryk Zieliński – o nowej posynodalnej  adhortacji Papieża Franciszka .

– Zapowiedzi: Sławomir Andrzej Król kaw. par. św. Wawrzyńca w Gliniance i Iwona Bąk panna par. tutejszej.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary , które wpływają na inwestycje.

– Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie modlitewne kół  różańcowych i wymiana tajemnic.

– Również za tydzień 24 kwietnia po mszy o 16.00 spotkanie informacyjne dla uczestników sierpniowej rowerowej  pielgrzymki na Jasną Górę

– Świątynię do liturgii przygotowali: Małgorzata Robert Kocak Monika Piotr Wieczorek Aneta Leszek Rybak.Za sprzątanie i ofiarę dziękujemy.

-Księża Salezjanie  z gronem pedagogicznym zapraszają młodzież i rodziców na dzień otwarty 23 kwietnia bieżącego roku w godz. 14.00- 17.00 . Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

– W imieniu wszystkich zatroskanych o piękno naszej świątyni i swoim serdeczne podziękowania kieruję do kilku rodzin dzieci III klasy za pomalowanie świątyni. Zawsze będziecie dla nas odniesieniem w dbaniu o nasz wspólny dom- dziękujemy Wam za prace -malowanie , sprzątanie , mycie okien. żyrandoli w którą włożyliście tyle serca. Niech Was błogosławi dobry Bóg.

Dzień    Intencje  19 – 25 kwietnia

19 IV /wt/ 19.00  + Zofię Wójcik w 7 rocznicę śmierci Eugeniusza Wójcika