Ogłoszenia 17 maja Wniebowstąpienie Pańskie

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – trwa nowenna przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego – codziennie do  nabożeństwa majowego dołączamy  wołanie  Kościoła o Ducha Pocieszyciela dla nas  i świata-i otwartość na Niego.

– Dziś 23 dzieci z naszej parafii dostąpi  łaski spotkania z Chrystusem w Eucharystii – wczoraj otrzymało dar przebaczenia grzechów. Od jutra dzieci będą uczestniczyć w “białym tygodniu”- w czwartek udamy się na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Pieczyskach. Prosimy Pana Boga za te dzieci i rodziny by wzrastały w wierze i miłości ku Chrystusowi.

– Nabożeństwa majowe codziennie po mszy świętej .Zachęcamy i zapraszamy do  wspólne modlitwy -powierzania się Maryi.

– Dziś przed świątynią zbiórka na rzecz poszkodowanych w Nepalu.

– We wtorek o 19.00 spotkanie osób z  PRD i Caritas , które chciałyby pomóc w przygotowaniu balu bezalkoholowego 30 maja.

– W sobotę 23 maja w Parafii Dąbrówka odbędzie się spotkanie róż różańcowych. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń . Zapisy u ks. Proboszcza.

– W środę o 19.00 P. Organistka zaprasza młodzież i dorosłych pragnących śpiewem chwalić Pana Boga. Ufam ,że nie zabraknie takich osób i uda się  zawiązać parafialną scholę .

– Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :Adam Żak kaw. par. św. Jakuba w Jadowie i Iwona Książek panna par. tut.

– Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Idziemy.

– Świątynię do liturgii przygotowali rodzice dzieci komunijnych. Dziękujemy za sprzątanie świątyni , za pielęgnację zieleni wokół świątyni.