Ogłoszenia 18 stycznia III Niedziela Zwykła

– Plan kolędy :

poniedziałek 19 I od 15.00 budynek PKP ;ul. Mazowiecka od lasu do nr. 40 i 25a

Wtorek 20 I od 15.00 cd. Ul. Mazowieckiej do nr. 76 i nieparzyste

Środa 21 I od 15.00 cd. Ul. Mazowieckiej od 61 i 78 do skrzyżowania z ul. Żwirową i

Ul. Orzeszkowej

Czwartek 22 I od 15.00 ul. Mazowiecka od skrzyżowania w stronę Dębe Wielkie

Piątek 23 I od 15.00 ul. Wrzosowa od końca czyli od nr.69 do nr 48 ;57

Sobota 24 I od 9.00 ul. Kwiatowa od lasu -następnie Lawendowa Cd. Kwiatowej ,

Jaśminowa

Poniedziałek 26 I od 15.00  cd. Ul. Wrzosowej do nr.32 a i 35

– Za tydzień na mszy świętej o 11.00 zawierzenie 2 róży rodziców ,którzy zadeklarowali uczestnictwo podczas kolędy. Po mszy świętej  modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic dla 7 róży rodziców i  przekazanie tajemnic nowej róży. Z tymi rodzicami skontaktuję się telefonicznie.

– Ministrantów i dziewczynki ze scholi zapraszamy w środę na lodowisko w Mińsku. Prosimy o zgłaszanie się dziś po mszy. Zbiórka w środę o 8.15 .Kto ma swoje łyżwy niech je weźmie- kto nie ma wypożyczymy przy lodowisku. Powrót około 10-11.00.

-Zachęcamy do lektury: W Idziemy – o największej organizacji charytatywnej  w Polsce, gromadzącej ponad 100 tys. Wolontariuszy; W Gościu – artykuł ukazujący kontekst zamachów w Paryżu.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Joanna Wereda  Aneta Rybak Małgorzata Kocak Beata Oleksińska. Za sprzątanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.

– W czwartek  mszą świętą pogrzebową żegnaliśmy +Małgorzatę Larkowską – módlmy się w jej intencji- wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków .Amen