Ogłoszenia 19 października XXIX Niedziela Zwykła

Dziś po mszy świętej o 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci klas pierwszej i drugiej.

-Tej niedzieli rozpoczynamy tydzień misyjny w którym modlitwą i ofiarami wspieramy misje.

-W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II

-Przypominamy i zapraszamy byśmy dołączyli choć raz do grona tych którzy w dni powszednie o g.17.00 gromadzą się na modlitwę różańcową o która prosi Matka Boża. W niedziele różaniec o 16.00. Ponadto 9 osób które zgłosiło się do współtworzenia 7 róży różańcowej czeka na 11 chętnych z którymi by mogli ją współtworzyć. Pomyśl bracie i siostro dlaczego nie  miałbyś być to ty…..Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie i modlitwa kół żywego różańca

– Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę 25X : grupa I g.10.00 ;II g.11.30.W piątek na 18.00 zapraszam młodzież naszej parafii na projekcję filmu.

– Za tydzień w niedz. 26 X zapraszam od 17.30 na warsztaty dla małżeństw „Nawigacja w rodzinie”

– Ze stolika za ławkami możemy wziąć karteczki na wypominki. Na białych wypiszemy bliskie osoby lub rodziny za które chcemy się modlić w wypominkach rocznych a na żółtych tych  których pragniemy polecać we mszy świętej zbiorowej od 1do 8 XI.

-W tygodnikach polecamy:Gościu- rozmowa z kanadyjką Mary Wagner która spędziła w więzieniu 22 miesiące za to że próbowała ratować nienarodzone dzieci; W Idziemy-W cieniu eboli-jak naprawdę wygląda zagrożenie wirusem eboli w Afryce opowiada ks. Jacek Pielak misjonarz naszej  diecezji pracujący w Sierra Leone.

-Dziękujemy za ofiary na inwestycje parafialne

– Świątynię do liturgii przygotowały: Adela Kruszewska Alicja Bakuła Ewa Zagórska Agnieszka Gańko Henryka Makos. Za sprzątanie i ułożenie kwiatów dziękujemy