Ogłoszenia 2 lipca XII Niedziela Zwykła

– W pierwszy piątek miesiąca od 17.30 możliwość spowiedzi . O 18.00 msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po mszy świętej wystawienie i adoracja prowadzona  godzinna- następnie adoracja w ciszy do 21.00.Zapraszam do uczczenia  Pana  ukrytego -mieszkającego pośród nas.

– Zapraszam ministrantów i ich ojców do  udziału w  jednodniowym spływie kajakowym. Proszę o zgłaszanie się do mnie dziś po mszy świętej.

– Zapowiedzi :Emil Dominik Faliński kaw. par . tut. i Kamila Jackowicz panna par. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej

– Prace związane z położeniem posadzki rozpoczną się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Dziękujemy za kwartalne ofiary , które wpływają od rodzin.

– Świątynię do liturgii przygotowała : jak to napisali w księdze troski o świątynię – pewna rodzina z ul . Mazowieckiej  Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.  W tym tygodniu prosimy  z ul. Mazowieckiej 65, 84, 86, 71, 88. W przyszłym z ul. Mazowieckiej 73 , 75 75a 98, 98 a

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i Idziemy.

Dzień          Intencje                4-10 lipca

4 VII /wt/ 18. 00  + Barbarę Zofię Antoniego Matosek