Ogłoszenia 21 maja VI Niedziela Wielkanocna

W poniedziałek o 18.30 spotkanie kandydatek do bierzmowania w środę o 18.30 kandydatów . Uczestniczycie w nabożeństwie potem spotkanie .

– Zapowiedzi : Bartosz Woźnica kawaler i Ewelina Augsburg panna oboje parafii tutejszej.

– Świątynię do liturgii przygotowały mamy dzieci rocznicowych  dziękujemy za sprzątanie i wystrój  W tym tygodniu  zapraszamy z ul. Mazowieckiej 15, 19, 40 , 44, 25 a . W przyszłym z ul. Mazowieckiej 27, 50, 29, 31,52  .

– Dziękujemy za ofiary na inwestycje.

Jak zauważyliśmy po prawej stronie kościoła został ułożony przewieziony kamień na posadzkę świątyni. We wtorek rozpoczną się prace przygotowujące kruchtę a więc podniesienie drzwi i wyrównanie wylewką kruchty. Od wtorku wejście do kościoła przez drzwi kaplicy bocznej. Jeszcze raz dziękuję ok. 1/4 rodzin które systematycznie wspierają inwestycje. Jednak biorąc pod uwagę spłatę pożyczki pomp ciepła rozłożoną na 5 lat oraz wykonanie posadzki kościoła w tym roku na spotkaniu z Państwem Sołtysami stwierdziliśmy ,że wymienionej 1/4  rodzin ,trudno będzie sprostać tym inwestycjom . Dlatego Sołtysowie zgodzili się przejść w pierwszej  połowie czerwca i na jesieni , aby zebrać kwartalne ofiary . Bardzo dziękuję sołtysom i ich pomocnikom  za tę gotowość .Będziemy wdzięczni za każdą ofiarę , która zostanie wpisana do zeszytu i przekazana na rzecz upiększania naszego domu , którym jest  świątynia.  Bardzo proszę – wszystkich do których zapukają – przyjmijcie ich z życzliwością , uśmiechem , dobrym słowem .Jeśli chcesz złożyć swój dar złóż – jeśli nie pobłogosław ich niech idą dalej. Jednocześnie tych , którzy do tej pory składali ofiary w kopertach na tacę , proszę by przekazali kwartalną ofiarę zbierającym w czerwcu i na jesieni- zwyczaj składania ofiar w kopertach zawieszamy.

– W minionym tygodniu Pan powołał do siebie + Bolesława Dębickiego – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie  a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Dzień          Intencje             23-29 maja

23 V /wt/ 18.00  +  Zofię Kowalczyk /od uczestników pogrzebu/

24 V /śr/

18.00 + Józefę Dróżdż Marie Nowowiejską