Ogłoszenia 21 sierpnia 2016 XXI Niedziela Zwykła

– W środę święto św. Bartłomieja Apostoła ; w piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia nie ma postu. Msze święte w tygodniu o 17.00 w czwartek 7.00 -są wolne intencje.

– W tym tygodniu kancelaria jest nieczynna . Z jakimikolwiek sprawami możemy się zgłaszać po mszy do księdza który będzie w zastępstwie.

– W przyszły poniedziałek 29 sierpnia po mszy świętej spotkanie dla uczestników pielgrzymki 3-4 września do Poznania , Gniezna.

– Wracając do ŚDM pragnę bardzo podziękować parafialnej Caritas za dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży.

– Za tydzień we mszy o 11.00 będziemy dziękować Bogu za Opatrzność nad nami i za tegoroczne plony.  Rodziny z poszczególnych wiosek prosimy o przygotowanie darów w postaci owoców , wyrobów własnych , ciast . 28 sierpnia w niedzielę o godz. 10.00 przy domostwie państwa Zając będzie ustawiona udekorowana przyczepa na którą będziemy mogli złożyć przygotowane dary. Następnie wyruszy  następującą trasą  i zatrzymywać się będzie w  miejscach; sklep P. Jackiewicz; róg Parkowej i Starzeńskiego , Wspólna; Mazowiecka sklep Lewiatan ; przy domu kultury ; Wrzosowa przedszkole przy kościele. Można też przywieźć te smakołyki bezpośrednio do kościoła przed mszą i złożyć do salki na plebani. Te dary zostaną złożone przy ołtarzu a po mszy świętej przed zostaną przeniesione przed kościół gdzie najpierw podzielimy się chlebem i wzajemnie się nimi poczęstujemy. Stowarzyszenie Wrzosowianie wykona pieśni , a po biesiadowaniu tańce do godz. 17.00- przy muzyce ,którą zaproponuje  nasz parafianin.

– Zachęcam do lektury tygodników :Idziemy i Gościa.

– Świątynię do liturgii przygotowała rodzina P. Rudnik. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.

– Dziękujemy za ofiary na posadzkę świątyni.

Dzień    Intencje  23- 29 sierpnia 
    23VIII /wt/ 18.00  wolna
    24 VIII /śr/  18.00   w intencjach kółek żywego różańca z Chrośli
  25  VIII /czw/    7.00 wolna
   26 VIII /pt/  18.00   +  Edwarda Alicję Gańko Henryka Jędę
    27 VII /sb/  18. 00   + Witolda Wojciechowskiego
   28 VIII /niedziela/     Wyp.4/ 8.00  +  Stanisława KąkolWyp. 5/  9.30  +   Mariannę Aleksandra Woźnica

Wyp. 6 / 11.00   za Parafian

  29 VIII /pon/      18.00  + Władysława Mariannę Dawid