– Ogłoszenia 23 lipca XVI Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają : we wtorek Święto św. Jakuba Apostoła w środę wspomnienie rodziców Maryi św. Joachima i św. Anny; w sobotę św. Marty

– W przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic.

– W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej obrzęd poświęcenia pojazdów – zachęcam do włączenia się akcję komisji episkopatu Polski do spraw misji -“Jeden grosz za kilometr” .poprzez złożenie dowolnej  ofiary po poświęceniu na zakup środków transportu dla misjonarzy.

– Zapowiedzi :Łukasz Woźnica kawaler parafii tutejszej i Wioleta Wieczorek panna parafii Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu; Sławomir Szymanowski kawaler parafii św. Krzyża w Jadowie  i Sylwia Kwiatkowska panna parafii tutejszej.

– Dziękuję bardzo Panom , którzy w poniedziałek rano przygotowali kościół do kładzenia posadzki.

– Dziękuję za indywidualne ofiary. od rodzin.

– W przyszłym tygodniu  zapraszamy do sprzątania rodziny z ul.Mazowieckiej 98b100 102104 a

– W minionym tygodniu do wieczności odeszła + Małgorzata Wieczorek -polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu

Bożemu.

Dzień     Intencje                25-31 lipca