Ogłoszenia 24 lipca 2016 XVI Niedziela Zwykła

– Młodzież wyjeżdżająca na ŚDM do Krakowa spotyka się 30 lipca o 7.15 na mszy świętej

– Dziś po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów. W ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr możemy ofiarami wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy.

– Jutro przypada święto św. Jakuba Apostoła – we wtorek rodziców Maryi Joachima i Anny- ten dzień jest sposobny dla wyrażenia wdzięczności rodzicom , dziadkom i emerytom.

– We wtorek o 18.30 zapraszam sołtysów i rady sołeckie na krótkie spotkanie.

– Zapowiedzi : Michał Kaczmarczyk kawaler parafii tutejszej i Joanna Gołębiewska panna parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.

– Jeszcze raz wracam  do prac związanych z wykonaniem podłogowego ogrzewania i dziękuję wszystkim , którzy sie zaangażowali – dziękuję P. Tadeuszowi Chomce i jego firmie za wykonanie prac i wszelką pomoc . Dziękuje także P. Janowi Wocialowi za położenie gresu w zakrystii.

– Dziękujemy za letnie kwartalne ofiary na zakup kamienia do świątyni.

– Świątynię do liturgii   przygotowały : Stanisława Jakubowska , Paulina Jakubowska . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę  na kwiaty.

–    .

Dzień    Intencje  26 lipca – 1 sierpnia
    26 VII /wt/ 18.00  + Teresę Karpiłowską Annę Aleksandra Zagórskich
    27 VII /śr/