Ogłoszenia 25 czerwca XII Niedziela Zwykła

W środę przypada 9 rocznica ingresu naszego Ordynariusza Abpa Henryka – pamiętajmy w naszych modlitwach  o jego osobie.                                                                                                          – Msze święte w tygodniu od jutra -poniedziałku o 17.00 – w czwartek o 7.00. W pierwszą sobotę o 7.00 różaniec i msza o Niepokalanym Sercu Maryi- wieczorna o 18.00.Przepraszam za zmianę. Kancelaria tylko  po mszy świętej.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po mszy o 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja . Zapraszam asystę , dziewczynki do sypania kwiatków, kandydatów do bierzmowania

– Zapowiedzi :Mateusz Piotr Chmielewski kawaler parafii tutejszej i Sylwia Barańska panna par. św. Antoniego w Mińsku Maz.; Paweł Rogala kaw. par . św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim i Patrycja Glinka panna par. tut. ; Emil Dominik Faliński kaw. par . tut. i Kamila Jackowicz panna par. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej.

– Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich , którzy odpowiedzieli pozytywnie na zbiórkę przeprowadzoną na kamień posadzki świątyni  i spłatę pożyczki pomp ciepła. Dziękuję. Bardzo dziękuję sołtysom i ich pomocnikom a więc : Pani Alicji Bakule oraz Jadwidze Krawczyk i Zofii Jankowskiej. Panu Henrykowi i Krystynie Smuga. Panu Tadeuszowi Dróżdż i Markowi Wójcikowi.       Dziękuję wam wszystkim –  pieniądze zostały jak sądzę dobrze wydane -bo na wymienione cele.

– Za tydzień porządek wakacyjny mszy świętych w niedzielę czyli : 8.00; 9.30;11.00. Nie ma mszy o 16.00

– Świątynię do liturgii przygotowały: Aneta Kopczyńska , Krystyna Zagórska , Genowefa Szwajkowska , Magdalena Szwajkowska , Ilona Piekut, Krystyna Piekut. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy z ul. Mazowieckiej 72 74 61 78 80. W przyszłym z ul. Mazowieckiej 65, 84, 86, 71, 88.

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i Idziemy.

– W piątek odbył się pogrzeb + Ryszarda Bartnickiego -prośmy o miłosierdzie Boże dla niego. Zdrowaś Maryjo…

Dzień          Intencje              27 czerwca 3 lipca

27 VI /wt/ 17. 00  + Felicję Władysława Garbeckich
   28VI /śr/