Ogłoszenia 26 lipca 2015 XVII Niedziela Zwykła

Dziś po wszystkich mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Po mszy świętej o 11.00 modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

– 19 VIII o 13.00 w  naszej świątyni  uczcimy Krzyż ŚDM oraz ikonę Matki Bożej. Spodziewam się że nasza młodzież tego dnia da  świadectwo wiary Chrystusowi -Jego krzyżowi swą obecnością. Proszę o zapisywanie się młodzieży na kartce wyłożonej na stoliku-chcę pewność , że nie będę sam.

– Trwa remont prezbiterium naszej świątyni. Potrzebujemy rusztowań- jeśli ktoś je posiada i mógłby pożyczyć prosimy o zgłoszenie się do zakrystii .

– Zachęcamy do lektury tygodników: W Idziemy- Jak powinniśmy podchodzić do imigrantów? podpowiada redaktor naczelny; Gościu- O komunii dla rozwiedzionych w wywiadzie mówi ks. Kard. Gerhard Muller.

– Świątynię do liturgii przygotowały:  Maria Dębicka ,Agnieszka Marta Wieczorek Elżbieta Dębicka. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.  Dziękujemy za ofiary  na odnowę prezbiterium.