Ogłoszenia 26 listopada Niedziela Chrystusa Króla

–   W pierwszy piątek 1 XII przed południem odwiedzę chorych . Od 17.30 możliwość spowiedzi -będzie inny spowiednik. Zachęcam do skorzystania dzieci , młodzież – kandydatów do bierzmowania , dorosłych szczególnie tych , którzy pragną ofiarować komunię w intencji swych zmarłych. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu  .Zapraszamy do jednogodzinnej wspólnej modlitwy adoracyjnej . Przyjdźmy do Jezusa , by powierzyć Jemu swe sprawy .

– We wtorek 28 XI o 18.30 w kościele konferencja dla rodziców dzieci III klasy .Tuż przed  rodzice  przyprowadzają dzieci do salki na plebanii na spotkanie z P. Jolą – katechetką . Po konferencji – w salce zostanie wzięta miara na liturgiczne szaty.

– W przyszłą niedzielę 3 XII pierwsza niedziela miesiąca – po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – następnie procesja po kościele. Zapraszam do udziału w procesji ministrantów i dziewczynki ubrane na biało , które z ministrantami tworzyliby procesję.

– Za tydzień  podczas mszy świętej o 11.00 będziemy świętować jubileusz 10 lecia parafialnego zespołu Caritas. Będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie dobro jakie stało się udziałem naszej wspólnoty. dzięki zaangażowaniu wielu osób.

– Koła różańcowe – jesteśmy blisko zawiązania koła różańcowego będącego votum za peregrynację -potrzeba 2- 3 osób. Jest też pięciu mężczyzn pragnących tworzyć drużynę różańca męską. Zapraszamy niezdecydowanych. W zakrystii są do nabycia filmy DVD z peregrynacji.

– Zaproszenie – 17 XII o godz. 15.00 klerycy naszego Seminarium zapraszają na musical “Wilka wyprawa ” . Zapisy w zakrystii – zapraszam dorosłych , młodzież , dzieci . Zarezerwowałem 50 miejsc.

– Dziękujemy za ofiary na inwestycje  przekazane od rodzin z Rudy – dziękuję P. Henrykowi.

– Świątynie do liturgii przygotowały: Nela Kukawska , Teresa Brewczyńska , Barbara Zagańczyk . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.  W tym tygodniu prosimy z Wrzosowej 32 a , 34, 34 a, 35, 36. W przyszłym z Wrzosowej 39 ,38, 45, 47 ,42.

 

 

 

Dzień          Intencje               28 listopada- 4 grudnia

 

   28 XI /wt/   18.00 wolna
   29 XI /śr/

 

 18.00 dziękczynna za Lenę i Oskara w 2 rocznicę urodzin
  30 XI /czw/  7.00   wolna
  1 XII / pt 18.00  + Genowefę Szczerbińską
  2 XII /sb/  18.00 + Anielę Stanisława Ryszarda Jerzak
   3 XII niedziela

 

  9.00   +  Jacka Brewczyńskiego

11.00  dziękczynna w 10  rocznicę PZC w Chrośli

16.00 +  Roberta Woźnicę w 1 rocznicę śmierci

  4 XII /pon/     7.00  wolna