Ogłoszenia 26 marca IV Niedziela Wielkiego Postu

– Rekolekcje wielkopostne  od pon.27 III do środy 29 III  codziennie dla dorosłych o godz. 10.00 , 19.00 . Dla młodzieży , dorosłych codziennie o 17.00  ; dla dzieci w pon. i wt. o 12.00. Na pół godziny przed mszą możliwość spowiedzi . Nie odkładajmy spowiedzi zaprośmy bliskich ,przekazując im ,że Chrystus dobry Pasterz ich poszukuje. Szczegółowy plan rekolekcji na tablicy ogłoszeń – podana jest też informacja o ilości spowiedników – najwięcej bo 4 będzie we wtorek po południu.

– W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej z Bł. Karoliną Kózką o godz. 17.15 poprowadzą kandydaci do bierzmowania. Przypominam  i zapraszam młodzież naszej parafii na pielgrzymkę do jej sanktuarium po relikwie 22 kwietnia .

– Z piątku na sobotę comiesięczna adoracja- czuwanie w ramach przygotowania 100 rocznicy objawień w Fatimie . Proszę o zapisywanie się na adorację od 19.00. Lista na stoliku za ławkami.

– W następny piątek odbędzie się nabożeństwo drogi krzyżowej ulicami Chrośli – na tablicy ogłoszeń umieściłem grupy , wspólnoty przygotowujące poszczególne stacje. Proszę o zgłaszanie się do mnie po rozważania.

– W sobotę 1 kwietnia o g.10.00 w kinie w Sulejówku zostanie wyświetlony  film o Bł. Karolinie Kózkównej  “Zerwany kłos” . Zapraszamy młodzież i nie tylko – koszt 12 zł. Zapisy w zakrystii. Zapewniamy transport tam i z powrotem.

– W środę odbyły się warsztaty ozdób wielkanocnych dziękujemy za udział .

– Przypominamy , że trwają zapisy na pielgrzymkę rowerową w dn. 11- 14 sierpnia do Jasnogórskiej  Matki. Zapisy do przyszłej niedzieli.

– Za tydzień w niedzielę przypada dokładnie 12 rocznica przejścia do domu Ojca Jana Pawła II. Schole naszej parafii – starsza i dziecięca serdecznie zapraszają o 21.00 na spektakl słowno- muzyczny “Uwielbienie Boga za świętość Jana Pawła II ”

– Świątynię do liturgii przygotowali:  Alina Górecka Joanna Górecka Janina Łapacz. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu prosimy z ul. Sosnowej : 1,2 , 3, 4 , 15.. W przyszłym z ul. Sosnowej : 5, 7, 10.

– Dziękujemy bardzo rodzicom dzieci III klasy – szczególnie tatusiom – za pielęgnację zieleni i wykonanie trawnika na terenie przy parafialnym.

– Dziękujemy  rodzinom za kwartalne, wiosenne ofiary na posadzkę świątyni.

– W minionym tygodniu mszą świętą pożegnaliśmy + Zofię Gronek – polecajmy jej osobę Dobremu Bogu.

 

 

 

 

 

Dzień          Intencje         28 marca- 3 kwietnia

 

    28  III /wt/   10.00 +Jerzego Chłopika

12.00 wolna

17.00 + Helenę Kukawską

19.00  + Mariannę Władysława Dawid

   29 III /śr/

 

  10.00 + Aleksandra Majszyka

17.00 + Michalinę Józefa Majak

19.00  + w 12 rocznicę śmierci Józefa Majkowskiego

   30 III /czw/ 7.00  wolna

 

    31 III /pt   18.00 w 3 rocznicę urodzin Leonarda
    1 IV /sb/  18.00 + Kystynę Stefana Wiesława Woźniców
    2 IV niedziela

 

  9.00   + Waleriana Dariusza Truszewskiego

11.00  Parafian

16.00  +   Jadwigę Książek

   3 IV /pon/  

 

18.00  + Ryszarda Bąka