Ogłoszenia 27 marca Niedziela Zmartwychwstania

Dziś niedziela Zmartwychwstania Pańskiego msza o g. 11.00.W poniedziałek wielkanocny porządek mszy tak jak w niedzielę. Za tydzień w niedzielę miłosierdzia przechodzimy do porządku letniego mszy :8.00;11.00 ;16.00

-Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego –dziś o 10.40 przed mszą o 11.00 jutro w poniedziałek. po mszy o 9.00 -w pozostałe dni  tygodnia przed mszą . W przyszłą Niedzielę  o 15.00  możemy przynieść na kartkach intencje by je wspólnie polecać Miłosierdziu Bożemu. W piątek oktawy Zmartwychwstania Pańskiego można spożywać pokarmy mięsne.

– W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przekazane będą na dzieła Caritas w naszej diecezji.

– Serdeczne podziękowania kierujemy do tych którzy przygotowali naszą świątynię na święta: Dziękujemy rodzicom kandydatów do bierzmowania za pracę przy grobie Pańskim i ołtarzu adoracji: Pawłowi Woźnicy, Pawłowi Marzenie Gryz, Dariuszowi Iwonie Linde, Zbigniewowi i Cecylii Bąk P. Edwrdowi Zagańczykowi. Dziękujemy P.Ewie Papuga za ułożenie kwiatów. Strażakom OSP w Rudzie. Dziękujemy lektorom ministrantom za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy P. Agnieszce organistce i całej scholi za modlitwę śpiewem podczasTriduum. Oli Woźnica  za czytanie komentarzy w czasie Triduum. Dziękujemy wszystkim ,za czas-  jest to Wasz dar serca dla Chrystusa ,którego czcimy i Jemu oddajemy cześć.

– W pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych. Spowiedź od 17.30 .Po mszy  wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 21.00 .Od 19.00 zgodnie z zapowiedzią zapraszam do  wspólne uwielbienie Jezusa  modlitwą , śpiewem.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Idziemy i Gościa.

– Świątynię do liturgii przygotowali : Renata Bartłomiej Bandych. Bardzo dziękujemy za sprzątanie .

Dzień    Intencje   29 marca – 4 kwietnia

29 III /wt/ 18.00  +  Mariannę Kubicką zm. z r. Kubickich