Ogłoszenia 28 grudnia 2014 Niedziela Świętej Rodziny

– Dziś po mszy o 11.00 spotkanie Róż różańcowych i wymiana tajemnic dla VII Róży

– W środę 31 XII o 18.00 msza dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku. Po mszy nabożeństwo. Zapraszamy do modlitwy –do podsumowania tego co Pan Bóg dał na przeżyć

– 1 stycznia Św. Bożej Rodzicielki –porządek mszy tak jak w niedzielę

– Jutro w pon o 16.00 msza święta w intencji ministrantów lektorów i scholi oraz ich rodzin .Po mszy zapraszam wszystkich z rodzicami na spotkanie opłatkowe.

–  W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00 –możliwość Adoracji i spowiedzi. O 18.00 msza wotywna o Najśw. Sercu Jezusa. Chorych odwiedzę w lutym.

– 3 stycznia w sobotę rozpoczynamy kolędę .W soboty kolęda od 9.00 w pozostałe dni od 15.00 .Bardzo ważne jest  wszyscy domownicy wtedy byli.  Przypominam że kolęda ma następujący sens: Chrystus Pan poprzez posługę kapłana pragnie błogosławić dom i w nim przebywających; To okazja byśmy mocą Chrystusa oddalili podstępy złego i przekleństwa i zaprosili Aniołów Bożych. Kolęda to możliwość wspólnej modlitwy w intencjach które podamy. W sobotę 3 I rozpocznę od Choszczaku następnie  Bykowizna ul.piastowska od kędzieraku  przez Cichą do  P. Reda Piastowska 7 .  Proszę kogoś o podwiezienie na Choszczak. W pon.5 I od 15.00 cd. Piastowskiej  Wiosenna  Leśna

-Dziękuję rodzinom z ul Piastowskiej za ofiary jakie złożyły PDróżdż i P Król gdy zanosiły opłatki

– Świątynie do liturgii przygotowali: Monika Wieczorek Zofia Kowalczyk Agata Demianiuk Józef Krystosiak . Za sprzątanie i ofiarę na ogrzewanie Dziękujemy