Ogłoszenia 28 sierpnia 2016 XXII Niedziela Zwykła

– Dziś ostatnia niedziela miesiąca – wymiana tajemnic różańca – nie ma wspólnej modlitwy różańcowej.

– Jutro po mszy wieczornej spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Gniezna , Poznania- będzie można uiścić koszty pielgrzymki.

– W środę od 17.00 spowiedź dzieci przed rozpoczęciem roku szkolnego. W czwartek 1 IX o 7.45 msza święta w o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym . Zapraszam dzieci , młodzież, rodziców , nauczycieli- rozpocznijmy w Imię Boże prosząc o Bożą pomoc.

– W pierwszy piątek przed południem odwiedzę z sakramentami świętymi chorych. Spowiedź od 17.30 -będzie inny spowiednik. Po mszy świętej  od 19.00 zapraszam  do wspólnej modlitwy przed Chrystusem w Najświętszym Sakramencie. Jezus jest z nami i dla nas-zachęcam , abyśmy przynieśli Jemu swe sprawy , naszych bliskich. Możemy  napisać intencje na kartkach i złożyć pod ołtarzem .Adoracja do 21.00 jednak ci którzy wezmą udział w godzinnej modlitwie  o. 20.00 otrzymają osobiste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

– W tygodniu w godzinach kancelarii lub po mszy świętej zapraszam rodziców i dzieci klas III na krótkie spotkania. Chciałbym poznać te rodziny , które rozpoczęły bezpośrednie przygotowanie do sakramentów pokuty i Eucharystii.

– W przyszłą niedzielę wracamy do porządku mszy : 9.00;11.00 ;16.00. Po mszach świętych zbiórka do puszek na Katolicki ośrodek adopcyjny.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje.

– Zachęcam do nabywania tygodników :Gościa i Idziemy.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Agnieszka Chłopik Barbara Chłopik Stanisława Chłopik. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.

 

 

Dzień    Intencje  30 sierpnia- 5 września

 

    30VIII /wt/ 18.00  + Krzysztofa Henryka Madziar
    31 VIII /śr/

 

18.00   Za Michała i Joannę Kaczmarczyk  w miesiąc po zawarciu sak. małżeństwa
  1 IX /czw/

 

  7.45  o błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym
   2 VIII /pt/  18.00   +  za zmarłych z róży św. Franciszka w Rudzie
    3 IX /sb/

 

17. 30  dziękczynna w 91 rocznicę urodzin Stefanii Gryz

18.00 dziękczynno błagalna w 10 rocznicę sak. małż.  ???

   4 IX niedziela/

 

   Wyp.7/ 9.00  +  Władysławę Chanke w 1 rocznicę śmierci

Wyp. 8/  11.00   za Parafian

Wyp. 9 / 16.00  + Stanisławę Mieczysława Drewnik

  5 IX /pon/  

 

 18.00   + Rozalię Piotra Dróżdż