Ogłoszenia 3 września XXII Niedziela Zwykła

– Dziś po mszy o 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu  i procesja .

– Dziś przed świątynią zbiórka do puszek na katolicki ośrodek adopcyjny .                                                         – Jutro o 7.45 msza święta o błogosławieństwo w roku szkolnym. Zaproszeni niech się czują ;dzieci , młodzież , rodzice nauczyciele.

– We wtorek o 19.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

– W środę próby schol 😮 16.30 młodszej ; o 19.00 starszej. W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów.

– W piątek planujemy impregnację posadzki- potrzeba ok. 10 dysponujących tego dnia czasem  mężczyzn , którzy pomogliby o 7.30 potem około obiadu i około 16.00 . Proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

– Za tydzień po mszy o 11.00  spotkanie rodziców dzieci III klasy. Przypominam ,że rodziny spoza naszej parafii  , których dzieci uczą się w szkole w Rudzie zgłaszają sie do swoich parafii ,by przygotować się do przyjęcia sakramentów.

– Trwają zapisy na pielgrzymkę 7 X do Gietrzwałdu i Glotowa .Udział zgłaszamy w zakrystii.

– Ministrantów i obie schole – młodszą i starszą , oraz rodziców zapraszam do uczestnictwa w organizowanym wyjeździe do Spały w dn. 29 IX – 1 X.

– Zaproszenie -21 października w sobotę po uroczystościach odpustowych Bł. Honorata pod jego patronatem  Rada Duszpasterska i Caritas zapraszają na bezalkoholowy bal . Zapisy i informacje szczegółowe u Zbigniewa Bąka.

– Za tydzień ofiary przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego.

– Świątynię do liturgii przygotowały : Barbara Łęczycka, Agnieszka Maciążek , Natalia Maciążek. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty . W tym tygodniu zapraszamy z ul. Żwirowej  9, 11, 11 a. W przyszłym  z ul .Żwirowej 13, 15,15 a 15 b , 17,17 c

– Serdeczne podziękowania składam  wszystkim którzy w minioną niedzielę  przygotowali święto dziękczynienia.

Dzień         Intencje                  5-11 września

5 IX /wt/  18.00 + Władysławę Władysława Chanke