Ogłoszenia 31 lipca 2016 XVII Niedziela Zwykła

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem  sakramenty  będą mogli przyjąć chorzy w domach. Od 17.30 spowiedź- po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.

– W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego msza o 18.00.

– Z zapowiedzi tego co przed nami: 10 sierpnia o godz. 7.00 zostanie odprawiona msza święta na początek pierwszej rowerowej pielgrzymki z Chrośli  na Jasną Górę. Zapraszamy już dziś na tę mszę świętą – przynieśmy też intencje , które zostaną zawiezione i powierzone przez pielgrzymów Maryi . 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia N. M. Panny podczas mszy o 11.00 będziemy dziękować Panu Bogu za Opatrzność nad nami i  za wszystkie dary które zrodziła ziemia. Na spotkaniu z sołtysami i radami sołeckimi zaproponowałem byśmy po mszy świętej spotkali się wszyscy na parkingu i wspólnie  świętowali – spożyli posiłek. Na tę propozycję przystali zaproszeni nasi przedstawiciele.  Rodziny z poszczególnych wiosek będą mogły przygotować dary w postaci owoców , wyrobów własnych , ciast by je następnie przywieźć na wozie do świątyni.  Zainteresowani zgłaszają się do swych sołtysów , by zapisać co przygotują. Te dary zostaną przywiezione przed mszą do świątyni a następnie podzielimy się nimi we wspólnocie.

– Dziękujemy za kwartalne letnie ofiary na posadzkę świątyni .

– Dziękujemy  Panu  Jackowi Adamcowi za nagłośnienie podczas remontu w kościele i  Panu Jarosławowi Pękackiemu za przycięcie żywopłotu przy plebanii.

– Zapowiedzi : Mariusz Kowalczyk kawaler Parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu i Mariola Bartnicka panna parafii tutejszej.

– Świątynię do liturgii przygotowały Stanisława Jakubowska i Paulina Jakubowska. Dziękujemy za sprzątanie.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Gościa i Idziemy

 

Dzień    Intencje  2 – 8 sierpnia

 

    2 VIII /wt/ 18.00  +  w 20 rocznicę śmierci Stanisława Topolskiego
    3 VIII /śr/

 

18.00   + Annę Stanisława Jackiewicz
  4 VIII /czw/

 

  7.00   + Hannę Siedlecką
   5 VIII /pt/  18.00   +  Michała Pechcina
    6 VII /sb/

 

18. 00 + Zdzisława Irenę Ładno zmarłych z rodziny Chomka
   7 VIII /niedziela/

 

   Wyp.9/ 8.00  + Janinę Mirosz

Wyp. 10/  9.30  +  Kazimierza Krawczyka w 1 rocznicę śmierci

Wyp. 11 / 11.00   za Parafian

  6 VIII /pon/  

 

18.00   +  w 3 rocznicę śmierci Janiny Pawlikowskiej