Ogłoszenia 5 października XXVII Niedziela Zwykła

Nie ja -ks. Proboszcz ale nasza  Matka prosi o modlitwę. Codziennie naboż. Różańcowe o 17.00-zachęcam do przynoszenia własnych intencji i składania ich u stóp Maryi

-We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych pragnących w najbliższym czasie przynieść dzieci do chrztu.

W piątek o 18.00 odprawa liturgiczna dla wszystkich lektorów i ministrantów.

W sobotę 11 X o g.9.00 rozpoczniemy nasze przygotowanie do urocz. Odpustowej 13 X. Do  g.16.00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech to przygotowanie wyrazi się w przystąpieniu do spowiedzi. Jej możliwość w sobotę od 9.00 -10.00 oraz dziś w niedzielę przed mszami świętymi oraz w przyszłą niedzielę również .Plan przygotowania i dyżurów róż różańcowych jak również cały plan tych trzech dni  na tablicy ogłoszeń. Główna msza święta 13 X o g.17.30 i procesja.

-Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy XVI  Dzień papieski pod hasłem –Jan Paweł II –Świętymi bądźcie. Tego dnia będziemy mogli wspomóc ofiarami  „Dzieło nowego tysiąclecia”-fundację która między innymi wspiera poprzez stypendia  edukację młodzieży. Po mszy o 16.00 czyli ok.17.20 „Kwiatki i pieśni św. Jana Pawła II”

– 14 pażdziernika ważne wydarzenie dla naszej społeczności-jubileusz 50-lecia Szkoły Podst. W Rudzie. P.Dyrektor ,Grono Pedag. Rada Rodziców i uczniowie zapraszają do świętowania. Rozpoczniemy mszą świętą o g.9.00 –informacje szczegółowe i plan na plakacie –tablica ogłoszeń.

-Zaproszenie-na warsztaty małżeńskie „ Nawigacja w rodzinie ” w czasach powszechnie stosowanej w samochodach nawigacji GPS nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest abyśmy wiedzieli dokąd i jaką drogą należy podążać ,zwłaszcza jeśli prowadzimy współmałżonka i dzieci. Dlatego wszystkie małżeństwa z jakimkolwiek stażem zapraszam do Sali na plebanii 26 X  14  o g.17.30 do Nawigacji w rodzinie .W czasie warsztatów każdy z uczestników otrzyma pakiet pomocnych materiałów dlatego proszę wcześniej o deklarację uczestnictwa bym mógł przygotować odpowiednią ilość. Zapisy osobiście bądź telefonicznie

-Dziękujemy kolejnym ofiarodawcom

– W tygodnikach :Gościu –I co z tego mamy ?-rozmowa z dwoma Mamami pięciorga dzieci-Dominiką Figurską i Agatą Puscikowską; W Idziemy-Męska sprawa- o plutonach różańcowych.

-Świątynię do liturgii przygotowały:Jadwiga Krawczyk Elżbieta Leszczyńska Agnieszka Kamińska Danuta Woźnica. Za sprzątanie świątyni. i ułożenie kwiatów dziękujemy.