Ogłoszenia 8 maja Wniebowstąpienie Pańskie

Serdecznie zapraszam w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 15 maja/niedziela/ wszystkich Parafian do dziękczynienia Chrystusowi Arcykapłanowi i świętowania w 25 rocznicę moich święceń kapłańskich

11.00- Msza święta

– dziękczynienie i uwielbienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

– Agapa – posiłek przed świątynią

– występy – naszych talentów

– deser

19.00-22.00 – Tańce przy Parafii

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – trwa nowenna przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego – codziennie do  nabożeństwa majowego dołączamy  wołanie  Kościoła o Ducha Pocieszyciela dla nas  i świata-i otwartość na Niego.

– Dziś osiemnaścioro  dzieci z naszej parafii dostąpi  łaski spotkania z Chrystusem w Eucharystii – wczoraj otrzymało dar przebaczenia grzechów. Od jutra dzieci będą uczestniczyć w “białym tygodniu”- w czwartek udamy się na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Górkach. Prosimy Pana Boga za te dzieci i rodziny by wzrastały w wierze i miłości ku Chrystusowi.

– Nabożeństwa majowe codziennie po mszy świętej .Zachęcamy i zapraszamy do  wspólnej modlitwy -powierzania się Maryi.

– Kandydaci do sakramentu bierzmowania w ciągu najbliższego miesiąca zgłaszają się w godzinach kancelarii z krótką opinią swych katechetów

– Termin pielgrzymki do Gniezna , Poznania i okolic jest zmieniony na 3- 4 września. Można się zapisać poprzez wpłatę zaliczki za pokój: jedno osobowy  ;dwu osobowy  lub cztero osobowy

-Zapowiedzi : Karol Żukowski kaw. par. Niep. Poczęcia Maryi w Siedlcach i Monika Malesa panna par. tut.

– Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gościa niedzielnego i Idziemy

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje.

– Świątynię do liturgii przygotowali rodzice dzieci komunijnych. Dziękujemy za sprzątanie świątyni .

.- Proszę o przygotowanie ołtarza przez mieszkańców Chrośli z ul. Wspólnej, Sosnowej i Żwirowej za torami. Po materiały i informacje zgłaszamy się do Pani Sołtys.

Dzień    Intencje  10 – 16 maja

10 V /wt/ 18.00 + Stanisława Płochockiego zm. z r. Płochockich Walesiak