OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2019.05.12

2019.05.12 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  • Nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii loretańskiej będą w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i uroczystości o godz. 16.00. Zachęcam do prowadzenia nabożeństw i śpiewania litanii przy krzyżach i kapliczkach.
  • Dzisiaj w naszym kościele przystępuje do I Komunii św. 20 dzieci. Modlimy się za nie i ich rodziców. Rocznica I Komunii św. będzie za tydzień 19 maja o godz. 11.00
  • Dziękuję wszystkim, którzy podjęli adorację Najświętszego Sakramentu w minionym tygodniu. Chcemy kontynuować te adoracje raz w tygodniu z czwartku na piątek i piątek do godz. 18.00. Prosimy o zapisanie się na listę pod chórem. W najbliższy czwartek adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 19.00, czyli o godz. 19.30
  • Bierzmowanie w naszej parafii będzie 17 czerwca w poniedziałek o godz. 18.00. Ostatnie spotkania – przygotowanie do bierzmowania. Najbliższe spotkanie we wtorek o godz. 19.00. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania za tydzień 19 maja po Mszy św. o godz. 16.00.
  • Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci komunijnych za profesjonalne wyczyszczenie posadzki w kościele, gruntowne posprzątanie kościoła i terenu wokół: skoszenie trawy, przycięcie żywopłotu i tui, posprzątanie parkingu. Wykazali się dużą mobilizacją i zaangażowaniem.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul Mazowiecka: 115, 120, 122, 124A, 124 i ul. Wrzosowa: 1, 2, 3. Dziękuję za ofiary na kościół. W tym tygodniu prosimy mieszkańców: ul. Wrzosowa: 6, 8, 10, 11, 12A. W następnym: ul. Wrzosowa: 15, 16, 17, 18, 19.
  • Prośba do osób, które sprzątają kościół w danym tygodniu, aby podlewały kwiaty, można nawet przyjść w środku tygodnia i podlać.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Różaniec oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.
  • W minionym tygodniu był pogrzeb naszego parafianina śp. Leszka Larkowskiego. Polećmy go miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  • Zaśpiewamy Suplikacje prosząc Boga o deszcz.