OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2019.05.26

2019.05.26 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 • Spotkanie formacyjne dla osób podejmujących adorację i wszystkich chętnych będzie w najbliższy czwartek 30 maja o godz. 18.45 w kościele, po Mszy św. wieczornej.
 • Zapraszam bielanki na spotkanie w najbliższą sobotę 1 czerwca o godz. 11.00. Będą  niespodzianki dla bielanki. Spotkanie będzie trwało 30 minut, a później z chętnymi pojedziemy na spotkanie dzieci i rodziców przy klasztorze Sióstr Karmelitanek w Osinach koło Mińska. Spotkanie będzie w godz. 12.00 – 15.00 i będzie wypełnione wspólną modlitwą, zabawą i niespodziankami. Szczegóły są na plakacie przed kościołem. Zaproszone są wszystkie chętne dzieci z rodzicami. Można pojechać indywidualnie lub razem, ale własnym transportem wyjazd o 11.30 sprzed kościoła.
 • Na podobne spotkanie Rodzinny Piknik dzień później w niedzielę 2 czerwca w godz. 14.00 – 17.30 zaprasza Wspólnota Opus Dei do swojego Domu formacyjnego w Bożej Woli koło Siennicy. W programie wspólna modlitwa, zabawy i poczęstunek. Szczegóły na plakacie.
 • Siostry Loretanki zapraszają do Loretto dzieci, całe rodziny i wszystkich chętnych na Anielski piknik Rodzinny w sobotę 8 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 10.00 – szczegóły na plakacie. Możemy wspólnie pojechać autokarem. Zapisy chętnych w zakrystii.
 • W niedzielę 9 czerwca będzie w Warszawie Marsz dla życia i rodziny, rozpoczęcie o godz. 11.45 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu przed kościołem Podwyższenia Krzyża. Możemy zorganizować wspólny wyjazd.
 • W najbliższą sobotę jest czuwanie młodych na Lednicy. Zachęcamy młodzież do wyjazdu. Zapisy u p. Agnieszki-organistki.
 • Dwóch kandydatów: Mariusz i Michał zostanie przyjętych do grona ministrantów poprzez nałożenie komży za tydzień 2 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00.
 • Za tydzień zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
 • W tym tygodniu przypada I sobota i I niedziela miesiąca. W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi o g. 18.00.
 • W niedzielę 2 czerwca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.00 i procesja wokół kościoła.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Wrzosowej: 15, 16, 17, 18, 19. Dziękuję za ofiary na kościół. W tym tygodniu prosimy mieszkańców: ul. Wrzosowa: 20, 21, 22, 22A, 23. W następnym: ul. Wrzosowa: 24, 24A, 25, 26, 27, 28.
 • Prośba do osób, które sprzątają kościół w danym tygodniu, aby podlewały kwiaty.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Różaniec oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.
 • Dziś Dzień Matki. Dziękując za miłość naszym Mam, módlmy się o błogosławieństwo Boże dla nich, polecając je Najlepszej Matce-Maryi: Pod Twoją obronę…
 • Pomódlmy się za nowożeńców: Barbarę i Amrita: Zdrowaś Maryjo…
 • Odśpiewajmy Suplikacje prosząc o dobrą pogodę oraz o mądrość i światło Ducha Świętego na dzisiejsze wybory.