OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2019.07.14

XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku będą o godz. 17.00, z wyjątkiem wtorku kiedy Msza św. będzie o godz. 8.00.
  • Siostry Karmelitanki Bose w Nowych Osinach zapraszają na TRIDUUM przed Uroczystością NMP z Góry Karmel, które poprowadzi ojciec Krzysztof Jarosz, karmelita bosy z Zamartego. W dniach 13, 14, 15 lipca – godz. 18:00 – konferencja, a bezpośrednio po niej Eucharystia. We wtorek, 16 lipca, w Uroczystość NMP z Góry Karmel – uroczysta Msza święta o godz. 18.00 podczas której będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.
  • Co tydzień jest w naszym kościele 24 godzinna Adoracja Pana Jezusa w Eucharystii z czwartku na piątek. Osoby, które są chętne na konkretną godzinę modlitwy prosimy o zapisanie się na najbliższy tydzień na listę pod chórem. Każdy może przyjść bez zapisywania się o każdej porze dnia lub nocy na dowolną ilość czasu.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Wrzosowej: 63, 65, 67, 69 – (przeczytać nazwiska z zeszytu). Dziękujemy za zaangażowanie. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Orzeszkowej – wszystkie rodziny. W następnym: ul. Jaśminowa – cała.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Różaniec oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.