OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2019.07.28

XVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 18.00. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Nie będzie drugiego spowiednika. W lipcu i sierpniu nie ma odwiedzin chorych i adoracji wieczornej w I piątki.

W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.15 i Msza św. o g. 18.00. www.soboty.pl

Za tydzień w I niedzielę miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.00 i procesja wokół kościoła.

W najbliższy czwartek 1 sierpnia w 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego o godz. 17.00 bijące dzwony przypomną nam o tym wydarzeniu.

Co tydzień jest w naszym kościele 24 godzinna Adoracja Pana Jezusa w Eucharystii z czwartku na piątek. Osoby, które są chętne na konkretną godzinę modlitwy prosimy o zapisanie się na najbliższy tydzień na listę pod chórem. Każdy może przyjść bez zapisywania się o każdej porze dnia lub nocy na dowolną ilość czasu.

Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Jaśminowej. Dziękujemy za zaangażowanie i piękne kwiaty. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kwiatowej: 9, 13, 13B, 15, 16. W następnym: ul. Kwiatowa: 24A, 24C, 26, 26C, 28.

Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Różaniec oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.