OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.10.20

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a Msza św. o g. 18.00. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w środy i piątki. Będą rozdawane karteczki do wklejenia.
  • Dzieci, które przychodzą na różaniec w październiku zapraszam, aby w najbliższy piątek zostały po różańcu na Mszę św., a następnie w salce na plebanii będzie podsumowanie udziału w nabożeństwach i rozdanie nagród.
  • Dziękuję osobom, które pomogły w przygotowaniu naszego odpustu parafialnego: Paniom, które przygotowały obiad dla księży, p. Ewie Papudze za dekoracje kwiatowe w kościele, p. Cecylii Bąk za przygotowanie obrusów i innych rzeczy do liturgii w kościele, wszystkim zaangażowanym w procesji.
  • Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dla klasy I i pozostałych uczniów będzie za tydzień w niedzielę 27 października na Mszy św. o godz. 11.00.
  • Proszę, aby na kartkach z wypominkami dopisywać, czy są to roczne, czy jednorazowe. Roczne wypominki – za tych zmarłych modlimy się przez cały rok w każdy poniedziałek po Mszy św. Wypominki jednorazowe ( wtedy możemy podać więcej imion zmarłych) – od 1 do 8 listopada jest odprawiana codziennie Msza św. za tych zmarłych i przed Mszą św. są wyczytywane imiona naszych zmarłych.
  • Organizujemy razem z parafią Zabraniec wyjazd do Poronina dla dzieci i młodzieży w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 9 do 15 lutego 2020r. Osoby chętne biorą w zakrystii kartę pobytu i wypełnioną przynoszą razem z zaliczką 200 zł. Koszt całego wyjazdu 800 zł. od osoby. Więcej informacji u p. Agnieszki i ks. Roberta.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Za tydzień w niedzielę będzie przed południem spowiadał ksiądz spoza parafii. Natomiast po następnej niedzieli spowiedź zamiast w I piątek będzie dzień wcześniej w czwartek 31 października od g. 17.00
  • W najbliższy wtorek 22 października obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II. Kto może przyjdźmy na Mszę św. o g. 7.00.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Żwirowej: 19B, 21A, 21 i ul. Sasankowa. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Żwirowej: 23A, 23, 25, 27. W następnym ul. Konwaliowa i ul. Optymistów.

Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.