OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.10.18

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Zdjęcia z naszego odpustu parafialnego można obejrzeć na facebooku parafialnym.
 • Dzisiaj zbiórka do puszek na Bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie – Wielki Piątek.
 • Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 16.00, czyli około godz. 17.15. Nie będzie spotkania 1 i 15 listopada.
 • Nocne czuwanie modlitewne na Jasnej Górze organizowane przez wspólnoty związane z bł. bratem Karolem de Foucauld w których uczestniczyliśmy w poprzednich latach będzie z piątku na sobotę, 30 na 31 października. Rozpoczęcie po apelu Jasnogórskim, a zakończenie o g. 3.00 rano. Będzie zapewniona możliwość krótkiego spania po czuwaniu. Osoby chętne na wyjazd na to czuwanie zapraszam do zakrystii. Plakat z planem czuwania jest przed kościołem.
 • Bóg zapłać za złożone ostatnio ofiary na potrzeby parafii:.
 • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W najbliższą sobotę nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo po Mszy św., czyli o godz. 18.30.
 • 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych wypada w niedzielę. Msze św. będą jak w każdą niedzielę o godz. 9, 11 i 16.
 • W poniedziałek 19.10 wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, a w czwartek 22 października wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Mazowieckiej: 73, 75A, 77, 86, 88, 98. W tym tygodniu prosimy ul. Mazowiecka: 98B, 100, 102, 104A. W następnym ul. Mazowiecka: 99, 103, 103A, 104, 106.
 • Proszę, aby ze względu na spotkania sprzątanie było w poniedziałek do g. 17.30, lub po g. 20.00, lub we wtorek o dowolnej porze, ale proszę, aby wziąć wcześniej klucz do kościoła.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 • W związku z Dniem Nauczyciela, który obchodziliśmy 14.10 w środę i dzisiejszym wspomnieniem św. Łukasza-patrona lekarzy i pielęgniarek pomódlmy się na nauczycieli, wychowawców, katechetów, wszystkich pracowników szkoły oraz za lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny: Pod Twoją obronę…. Wszystkim tym osobom składamy najlepsze życzenia wielu łask Bożych, siły i zdrowia dziękując za ich służbę, pracę i poświęcenie.
 • Śpiewając suplikacje módlmy się o ustanie epidemii.