OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.11.08

 • Ks. proboszcz dziękuje wszystkim parafianom za wszelką pomoc podczas choroby, a szczególnie za zaopatrywanie w produkty żywnościowe.
 • 13 dnia każdego miesiąca (w dzień wspomnienia bł. Honorata, jest to też dzień fatimski) będziemy modlić się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i wnuków. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji. O godz. 17.15 różaniec z modlitwami za wstawiennictwem bł. Honorata, a o g. 18.00 Msza św. Najbliższa modlitwa będzie w tym tygodniu w piątek 13 listopada.
 • W każdy czwartek (zaczynając od tego najbliższego – 12 listopada) o godz. 17.15 będzie wprowadzenie do czytań z najbliższej niedzieli w postaci filmu i ewentualnie krótkiego komentarza ks. Roberta.
 • Odwołane jest spotkanie dzieci do I Komunii św. jutro w poniedziałek o godz. 19.00.
 • Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 17.00 w kościele.
 • Spotkanie grupy liturgicznej dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W środę 11 listopada będziemy obchodzić 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o g. 16.00. Przed Mszą św. o godz. 11.00 sprawowaną w intencji Ojczyzny zgromadzimy się przy pomniku przed kościołem i odśpiewamy Hymn Państwowy.
 • Dzieci, które chodziły na nabożeństwa październikowe mogą przyjść odebrać w zakrystii zaległe obrazki i nagrody za uczestnictwo.
 • Świątynię do liturgii mieli przygotowali mieszkańcy ul. Mazowieckiej: 108, 108A, 110A, 112 A i B, 114, ale niestety nie dali znaku życia i dziękujemy p. Cecylii Bąk za zaangażowanie w przygotowaniu kościoła (sprzątanie i kwiaty). W tym tygodniu prosimy ul. Mazowiecka: 115, 116, 118, 120, 124, 124A. W następnym ul. Wrzosowa: 1, 2, 2A, 3, 6.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 • Śpiewając suplikacje módlmy się o ustanie epidemii.