OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2021.01.17

II NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

  • Pani Agnieszka ze scholą zaprasza na Wieczór kolęd dzisiaj 17 stycznia po Mszy św. o godz. 16.00. Koncert rozpocznie się około g. 16.45 i potrwa do 17.30. Będzie możliwość posłuchania mało znanych kolęd i pastorałek, a na koniec wspólnie zaśpiewamy kolędy. Będzie transmisja na facebooku i youtube.
  • Za tydzień spróbuję podać podsumowanie roku 2020.
  • Serdecznie dziękuję za udział we Mszach św. sprawowanych w intencji poszczególnych ulic. W tym roku w ten sposób zamiast tradycyjnych odwiedzin księdza w naszych domach prosiliśmy o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin. Dzięki wierze mamy nadzieję, że Bóg nie zostawia nas samych, ale Jego obecność i błogosławieństwo towarzyszą naszemu codziennemu życiu i według Jego wskazań i woli chcemy przeżywać kolejny rok. Dziękuję za zaangażowanie modlitewne, przystąpienie do sakramentu pokuty i Eucharystii oraz złożone ofiary na potrzeby parafii. Ofiary z kolędy w tym roku będą przeznaczone na projekt wystroju naszego kościoła.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Orzeszkowej (cała). W tym tygodniu prosimy ul. Żwirowa: 4A, 5C, 5, 7, 8. W następnym ul. Żwirowa: 9, 11, 11A, 13, 15, 15B.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czasopismo STAŚ.