OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2021.01.31

IV NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 • W najbliższy wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane MB Gromnicznej. Msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00 i na każdej będzie poświęcenie gromnic.
 • Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 18.00. W piątek odwiedziny chorych w domach od g. 9.00. Proszę, aby zgłaszać chorych w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.00 – będzie drugi ksiądz. Po Mszy św. będzie prowadzona Adoracja Najśw. Sakramentu, którą zakończymy o godz. 19.45 – indywidualnym błogosławieństwem.
 • W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Wspólny różaniec w kościele o godz. 17.30. i Msza św. o g. 18.00. www.soboty.pl
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Spotkanie grupy liturgicznej za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Żwirowej: 9, 11, 11A, 13, 15, 15B. W tym tygodniu prosimy ul. Żwirowa: 19A, 19B, 21A, 21 i Sasankowa cała. W następnym ul. Żwirowa: 23A, 23, 25, 27.
 • Prosimy, aby grupa sprzątająca kościół w danym tygodniu pomagała też w odśnieżaniu terenu przy kościele.
 • Dziękujemy p. Zbigniewowi Bąkowi za odśnieżanie w minionym tygodniu i dzisiaj rano.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 • Za tydzień 7 lutego będą artykuły o naszej parafii w tygodniku Idziemy i Niedziela związane głównie z inicjatywą modlitwy za młodzież. W tygodniku Idziemy będzie to artykuł bardziej obszerny o parafii. Będzie można nabyć te egzemplarze, ale jeśli ktoś chciałby mieć pewność, że nie zabraknie dla niego to można się zapisać w zakrystii.