OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.07.04

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Bp Romuald Kamiński odwołał dyspensę od obowiązku Mszy św. w niedziele.
  • W lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o g. 16.00, ale będzie dodatkowa Msza św. o godz. 7.30. Godzinki będą jak zawsze przed Mszą św. o godz. 9.00.
  • W lipcu będzie zastępował ks. proboszcza w dni powszednie ks. Robert Długosz z Choszczówki i dlatego Msze św. od 1 lipca będą we wtorki o godz. 8.00, a w pozostałe dni powszednie o godz. 17.00. W niektóre dni może być inaczej, więc osoby zainteresowane proszę, aby sprawdzały grafik podany na cały tydzień w internecie lub w gablocie przed kościołem. Bieżące sprawy kancelaryjne będzie można załatwić u Ks. Roberta Długosza przed Mszą św. w zakrystii.
  • Dzisiaj w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
  • Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę rowerową do Kodnia w dniach 9-12 sierpnia. Trasa jest łatwa do przejechania. Trzy dni jazdy rowerem, każdego dnia nie więcej niż 70 km. Zapisy u p. Bąka i p. Orlińskiego.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy Ul. Strażacka i Spokojna (przeczytać nazwiska z zeszytu). W tym tygodniu prosimy ul. Słoneczna i Ogrodowa 1, 3, 5 i 8. W następnym ul. Ogrodowa: 7A, 9, 11, 12, 14. Prosimy o podlewanie kwiatów w ciągu tygodnia.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ciekawy Mały Gość Niedzielny dla dzieci na wakacje i nowy numer czasopisma Idźmy do św. Józefa.