OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.07.25

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • W lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o g. 16.00, ale będzie dodatkowa Msza św. o godz. 7.30. Godzinki będą jak zawsze przed Mszą św. o godz. 9.00.
  • Msze św. w lipcu będą we wtorki o godz. 8.00, a w pozostałe dni powszednie o godz. 17.00. W niektóre dni może być inaczej, więc osoby zainteresowane proszę, aby sprawdzały grafik podany na cały tydzień w internecie lub w gablocie przed kościołem. Bieżące sprawy kancelaryjne będzie można załatwić u Ks. Roberta Długosza przed Mszą św. w zakrystii.
  • Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
  • W niedzielę 1 sierpnia będziemy obchodzić 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 17.00 w godzinie W, czyli w godzinie rozpoczęcia powstania bijące dzwony przypomną nam o tym wydarzeniu. Z okazji tej rocznicy wywieśmy na naszych domach flagi narodowe. Możemy zapoznać się z planem obchodów tej rocznicy na stronie Muzeum Powstania Warszawskiego: 1944.pl/
  • Każdy może napisać na kartce intencje i wrzucić do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej. Pielgrzymi będą je powierzać Maryi podczas drogi i w sanktuarium w Kodniu.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Ogrodowa: 15, 17, 18, 21, 22, 23 (przeczytać nazwiska z zeszytu). W tym tygodniu prosimy ul. Ogrodowa: 24, 25, 26, 27, 28. W następnym ul. Ogrodowa: 31, 31A, 31B, 32, 34, 34A, 35, Prosimy o podlewanie kwiatów w ciągu tygodnia.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  •