OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.10.24

  • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie są o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorku, kiedy nabożeństwo jest o godz. 7.30. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w środy i piątki. Dzieci w tym roku będą pisały z otrzymanych karteczek list do Matki Bożej. Proszę grupy parafialne o prowadzenie różańca – plan jest wywieszony w gablocie.
  • Nagrody dla dzieci z różańca
  • W następny poniedziałek 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą o godz. 9 i 11. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Msza św. o g. 11.00 będzie odprawiona za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. Po Mszy św. procesja wewnątrz kościoła. Ta Msza św. zbiorowa za zmarłych z wypominek jednorazowych będzie codziennie do 8 listopada. Codziennie przed Mszą św. będą czytane kolejne imiona i nazwiska podane w tych wypominkach. We wtorek 2 listopada we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00. O godz. 18.00 przed Mszą św. będzie procesja wewnątrz kościoła z modlitwami za zmarłych i wyczytywaniem podanych imion zmarłych w wypominkach jednorazowych.
  • Są wyłożone kartki do podania imion naszych bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej. Kartki przynosimy do zakrystii lub kancelarii. Proszę, aby na kartkach dopisywać, czy są to roczne, czy jednorazowe. Roczne wypominki – za tych zmarłych modlimy się przez cały rok w każdy poniedziałek po Mszy św. Wypominki jednorazowe, inaczej nazywamy listopadowe lub tygodniowe ( wtedy możemy podać więcej imion zmarłych) – od 1 do 8 listopada jest odprawiana codziennie Msza św. za tych zmarłych i przed Mszą św. są wyczytywane imiona naszych zmarłych.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Starzeńskiego: 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56. W tym tygodniu prosimy ul. Starzeńskiego: 64, 64a, 65, 66, 68, 73. W następnym ul. Parkowa: 16, 16a, 16b, 18, 19, 21, 25, 29.
  • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną i taca przeznaczona na misje.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.