OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.02.06

V NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Trwają ferie. Modlimy się za dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
  • Msza św. w intencji o Boże błogosławieństwo dla osób odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej będzie odprawiona w niedzielę 13 lutego o g. 12.30. Zapraszam szczególnie te rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w domu.
  • Dzisiaj w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Spotkanie grupy liturgicznej dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00.
  • Ankiety synodalne.
  • Za tydzień przypada w niedzielę 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub przesłać emailem na adres parafialny. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na youtube: youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured.
  • Świątynię do liturgii przygotowali: ul. Wspólna: 72, 76, 78, 82, 99, 105, 109. W tym tygodniu prosimy ul. Sosnowa: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10. W następnym tygodniu ul. Mazowiecka: 4, 6, 8A, 8B, 10, 10A, 11.
  • Wizyta duszpasterska – kolęda. Ks. Proboszcz dziękuje rodzinom, które w minionym tygodniu odwiedził z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, życzliwość, rozmowę i złożone ofiary na potrzeby parafii.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.