OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.02.13

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Dziękujemy Panu Bogu za Jego łaski i opiekę w czasie ferii zimowych.
  • Jutro Dzień Zakochanych, tzw. walentynki. Wspaniały prezent na walentynki to „Gra wstępna”. Stworzyło tę grę katolickie małżeństwo – gra daje okazję poznania się w nieoczywistych aspektach i budowania dobrej, przyjaznej, głębokiej więzi. Zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość. Do kupienia w zakrystii (możliwa płatność za tydzień). Można kupić tutaj: akcjarelacja.pl/produkt/gra-wstepna/
  • Wypełnione ankiety synodalne wrzucamy do pudełka na końcu kościoła. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z pomocy zespołu synodalnego w ich wypełnieniu, to będzie taka możliwość za tydzień 20 lutego po każdej Mszy św. w salce na plebanii.
  • Od przyszłej niedzieli 15 minut przed Mszą św. o godz. 11.00, czyli o 10.45 będzie wyświetlany film pomagający zrozumieć czytania i żyć Słowem Bożym w codzienności. Dzisiaj był wyświetlony o godz. 11.00, żeby zorientować się i zachęcić do oglądania w następne niedziele.
  • Od jutra Msze św. w dni powszednie będą już o godz. 18.00, z wyjątkiem wtorku. Jednak wyjątkowo w tym tygodniu Msza św. we wtorek będzie też o godz. 18.00.
  • Dominik Hawerczuk wraca po feriach do seminarium Ojców Franciszkanów na dalszy etap formacji. Otaczamy go naszą modlitwą.
  • Kancelaria w najbliższym tygodniu będzie czynna tylko po Mszy św. w zakrystii.
  • Możemy dołączyć się do pielgrzymki autokarowej na kanonizację brata Karola de Foucauld do Rzymu w dniach 11 – 17 maja tego roku. Koszt 1850 zł. Zapisy do 10 marca. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji i plan pielgrzymki w gablocie i u ks. proboszcza.
  • Świątynię do liturgii przygotowali: ul. Sosnowa: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10. W tym tygodniu prosimy ul. Mazowiecka: 4, 6, 8A, 8B, 10, 10A, 11. W następnym tygodniu ul. Mazowiecka: 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 22.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.