OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.09.18

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Zebranie Rady Duszpasterskiej w najbliższy czwartek o godz. 19.00.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Od 23 września (piątek) do 1 października (sobota) będzie trwała ogólnopolska nowenna do Aniołów Stróżów dzieci i młodzieży z prośbą o uchronienie ich przed demoralizacją i zwrócenie ich serc i sumień do Boga. Nasza parafia włącza się w tę inicjatywę i w tych dniach codziennie po Mszy św. będziemy modlić się tą nowenną. naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/261987,duchowy-dar-dla-uczniow.html?t=31
  • W najbliższy poniedziałek i środę kancelaria będzie nieczynna.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Jaśminowa: 26, 30, 45, Fronczak (przeczytać nazwiska z zeszytu sprzątania). W tym tygodniu prosimy ul. Piastowska: 1, 3, 6, 7, 10. W następnym tygodniu ul. Piastowska: 11, 12, 13, 14. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.