OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.09.25

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych będzie za tydzień w poniedziałek 3 października o g. 19.00.
 • Od 23 września (piątek) do 1 października (sobota) trwa ogólnopolska nowenna do Aniołów Stróżów dzieci i młodzieży z prośbą o uchronienie ich przed demoralizacją i zwrócenie ich serc i sumień do Boga. Nasza parafia włącza się w tę inicjatywę i w tych dniach codziennie po Mszy św. będziemy modlić się tą nowenną. Dzisiaj tę nowennę odmówimy po Mszy św. o g. 11.00. naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/261987,duchowy-dar-dla-uczniow.html?t=31
 • Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych będzie w niedzielę 2 października na Mszy św. o g. 11.00. Zapraszamy szczególnie uczniów klasy I, ale również wszystkich pozostałych.
 • W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Msza św. o g. 8.00, a później o 8.30 rozważanie i różaniec. soboty.pl
 • Zapraszam bielanki na spotkanie w I sobotę miesiąca o g. 10.00. Będzie krótka katecheza i modlitwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Spotkanie będzie trwało maksymalnie do g. 11.00.
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. A po Mszy św. o godz. 16.00 (około g. 17.15) będziemy mogli obejrzeć w kościele film.
 • Spotkanie grupy liturgicznej w niedzielę 2.10 po Mszy św. o g. 11.00.
 • Od soboty 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie nabożeństwo będzie o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorku, kiedy nabożeństwo będzie o godz. 7.30. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w środy i piątki. Będą rozdawane karteczki do wklejenia. Proszę grupy parafialne o prowadzenie różańca – plan będzie podany za tydzień. W najbliższą sobotę nabożeństwo będzie rano.
 • Zamawianie intencji na 2023 rok od 3 października (poniedziałek) od g. 7.00 w kancelarii. Każda rodzina może zamówić tylko 1 intencje na niedzielę, a więcej na dzień powszedni.
 • Wizytacja naszej parafii przez bpa Jacka Grzybowskiego będzie w niedzielę 30 października na każdej Mszy św. W związku z tym wydarzeniem zapraszam przedstawicieli grup parafialnych do kancelarii lub zakrystii w najbliższym czasie.
 • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Piastowska: 1, 3, 6, 7, 10. W tym tygodniu prosimy ul. Piastowska: 11, 12, 13, 14. W następnym tygodniu ul. Piastowska: 15, 17, 18, 19, 23, 35. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.