OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.11.13

XXXIII INIEDZIELA ZWYKŁA

  • W najbliższą sobotę 19.11.2022 od g. 14.30 do 19.00 w parafii Świętego Antoniego w Mińsku Mazowieckim odbędzie się złot młodzieży. W ramach spotkania będzie koncert zespołu Wyrwani z niewoli, katecheza wygłoszona przez księdza Tomasza Kosteckiego, przedstawienie teatralne ” Człowiek współczesny”, ciepły posiłek. Msza Święta pod przewodnictwem księdza biskupa Jacka Grzybowskiego. Plakat z informacjami jest w gablocie przed kościołem.
  • Rodzina z Ukrainy, która przebywa na terenie naszej parafii potrzebuje rowerów, aby dzieci mogły dojeżdżać do szkoły. Jeśli ktoś mógłby też przekazać laptop, nawet stary niepotrzebny. Znajomy z Mińska usuwa profesjonalnie wszystkie dane z komputera i dostosowuje do ukraińskiego systemu. Zgłoszenia do ks. Proboszcza.
  • Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach październikowych i jeszcze nie dostały nagrody mogą przyjść po odbiór do zakrystii.
  • Dzisiaj 13 listopada, obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pomoc duchowa i materialna zostanie skierowana do mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy.Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszki na ten cel. Więcej tutaj: https://pkwp.org/ukraina
  • W najbliższą środę kancelaria będzie nieczynna.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę roku liturgicznego będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Starzeńskiego 1, 9, 10a, 11, 12, 14. W tym tygodniu prosimy ul. Starzeńskiego 17, 19, 20, 21, 22, 22A. W następnym tygodniu ul. Starzeńskiego 25, 26, 26A, 27, 29. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.