OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.01.29

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Msze św. w dni powszednie podczas kolędy w styczniu będą rano o godz. 7.00. Wyjątkowo w niektóre dni będą o innej godzinie. Proszę sprawdzać na bieżąco na rozpisce na tablicy ogłoszeń lub w internecie.
 • W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane MB Gromnicznej. Msze św. będą o godz. 10.00 i 18.00 i na każdej będzie poświęcenie gromnic, które można nabyć w zakrystii. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego, czyli zakonników i sióstr zakonnych. Modlimy się za nich, a ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na rzecz klasztorów klauzurowych w naszej diecezji (jedyny klasztor to: Siostry Karmelitanki w Osinach Nowych koło Mińska Maz.)
 • W tym tygodniu przypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. I środa miesiąca jest szczególnym dniem modlitwy do św. Józefa. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 18.00. W piątek odwiedziny chorych w domach od g. 9.00. Proszę, aby zgłaszać chorych w zakrystii lub kancelarii. Spowiedź od godz. 16.30. Będzie drugi spowiednik. Msze św. o godz. 17.00 i 18.00.
 • W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Msza św. o g. 8.00, a później o 8.30 rozważanie i różaniec. soboty.pl
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja w kościele.
 • Spotkanie grupy liturgicznej za tydzień po Mszy św. o g. 11.00.
 • Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • Dziękuję rodzicom dzieci klas III za pomoc przy rozbieraniu szopki i choinek, tym bardziej, że niestety bardzo mało osób przyszło.
 • Od 6 do 11 lutego Msze św. będą o godz. 8.00.
 • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Strażacka, Spokojna, Szkolna 46A, 44, 40E. W tym tygodniu prosimy ul. Słoneczna – cała, Ogrodowa 8, Tęczowa. W następnym tygodniu ul. Szkolna 40, Ogrodowa 1A, 1, 5, 7A, 12, 14
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny. Anioł Stróż – 9 zł, a Różaniec – 8 zł. Proszę sprawdzić aktualną cenę.
 • Wizyta duszpasterska – kolęda. Ks. Proboszcz dziękuje rodzinom, które w minionym tygodniu odwiedził z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, życzliwość, rozmowę i złożone ofiary na potrzeby parafii.